Horaris

No tots els cursos programats aquest any acadèmic tenen assegurada la continuïtat a la mateixa franja horària o dia per a l’any acadèmic vinent. Els horaris s’elaboren en funció de la demanda i de la disponibilitat de professorat i espais.

ANY ACADÈMIC 2019-20

INTENSIUS 1r quadrimestre (setembre-gener)

Curs
Grup
Horari
Dies
Professor
1 - A109:00-2209:00 - 11:30Dilluns a dijousVilarrubias, Mercè
2 - A212:00-2212:00 - 14:30Dilluns a dijousVilarrubias, Mercè
3 - B109:00-3609:00 - 11:30Dilluns a dijousGamester, Stephen
4 - B2.109:00-2409:00 - 11:30Dilluns a dijousPro, Sara
5 - B2.212:00-3612:00 - 14:30Dilluns a dijousGamester, Stephen



SEMIPRESENCIALS anuals (setembre-juny)

Curs
Grup
Horari
Dies
Professor
3 - B116:00ST-2216:00 - 18:15DimartsOrgillés, Isabel
3 - B118:30ST-2218:30 - 20:45DimartsOrgillés, Isabel
4 - B2.116:00SC-0216:00 - 18:15DimecresPont,Josie
4 - B2.118:30SC-0218:30 - 20:45DimecresPont,Josie
5 - B2.216:00SJ-2116:00 - 18:15DijousCabré, Josep Maria
5 - B2.216:00SL-0216:00 - 18:15DillunsCabré, Josep Maria
5 - B2.218:30SL-0218:30 - 20:45DillunsCabré, Josep Maria
C112:00SL-2412:00 - 14:15DillunsSàbat, Montserrat
C116:00ST-2116:00 - 18:15DimartsDomingo, Maria Teresa
C118:30SC-2218:30 - 20:45DimecresSáez, Sonia
C118:30ST-2118:30 - 20:45DimartsDomingo, Maria Teresa
C2.116:15SJ-2216:15 - 18:30DijousSáez, Sonia
C2.118:30SJ-2218:30 - 20:45DijousSáez, Sonia



EXTENSIUS anuals (setembre-juny)

Curs
Grup
Horari
Dies
Professor
1 - A116:15DL-4116:15 - 18:30Dilluns i dimecresGarcía, Rita
1 - A118:30DL-4118:30 - 20:45Dilluns i dimecresGarcía, Rita
2 - A209:00DL-2309:00 - 11:15Dilluns i dimecresRaventós, M. Dolores
2 - A209:30DT-0109:30 - 11:45Dimarts i dijousCano, Rosa Maria
2 - A211:30DL-2311:30 - 13:45Dilluns i dimecresRaventós, M. Dolores
2 - A212:00DT-0112:00 - 14:15Dimarts i dijousCano, Rosa Maria
2 - A216:00DL-0116:00 - 18:15Dilluns i dimecresGarcía, Maribel
2 - A216:15DL-0316:15 - 18:30Dilluns i dimecresPérez, M Luisa
2 - A216:15DT-3216:15 - 18:30Dimarts i dijousGarcía, Maribel
2 - A218:30DL-0318:30 - 20:45Dilluns i dimecresPérez, M Luisa
2 - A218:30DT-0118:30 - 20:45Dimarts i dijousGarcía, Maribel
3 - B109:00DL-0209:00 - 11:15Dilluns i dimecresAguilar, Andreu
3 - B109:00DT-2109:00 - 11:15Dimarts i dijousRomañach, Miriam
3 - B109:30DL-3409:30 - 11:45Dilluns i dimecresValls, Alícia
3 - B109:30DT-4109:30 - 11:45Dimarts i dijousGarcía, Rita
3 - B111:30DT-2111:30 - 13:45Dimarts i dijousRomañach, Miriam
3 - B111:45DL-3411:45 - 14:00Dilluns i dimecresValls, Alícia
3 - B111:45DT-4111:45 - 14:00Dimarts i dijousGarcía, Rita
3 - B116:00DL-3116:00 - 18:15Dilluns i dimecresLafuente, M. Carmen
3 - B116:15DT-5416:15 - 18:30Dimarts i dijousJiménez, Marina
3 - B116:15DT-4116:15 - 18:30Dimarts i dijousJiménez, José Antonio
3 - B118:30DL-3118:30 - 20:45Dilluns i dimecresLafuente, M. Carmen
3 - B118:30DT-4118:30 - 20:45Dimarts i dijousJiménez, José Antonio
3 - B118:30DT-5418:30 - 20:45Dimarts i dijousJiménez, Marina
4 - B2.109:00DL-3809:00 - 11:15Dilluns i dimecresOrgillés, Isabel
4 - B2.109:00DT-3309:00 - 11:15Dimarts i dijousRubio, Manuela
4 - B2.109:30DL-2109:30 - 11:45Dilluns i dimecresDomingo, Maria Teresa
4 - B2.111:30DL-3811:30 - 13:45Dilluns i dimecresOrgillés, Isabel
4 - B2.111:45DL-2111:45 - 14:00Dilluns i dimecresDomingo, Maria Teresa
4 - B2.112:00DT-2412:00 - 14:15Dimarts i dijousPont,Josie
4 - B2.116:00DL-2116:00 - 18:15Dilluns i dimecresRomañach, Miriam
4 - B2.116:00DT-3116:00 - 18:15Dimarts i dijousLafuente, M. Carmen
4 - B2.116:00DT-3716:00 - 18:15Dimarts i dijousPont,Josie
4 - B2.116:15DL-2416:15 - 18:30Dilluns i dimecresGodoy, Núria
4 - B2.116:15DT-0316:15 - 18:30Dimarts i dijousPérez, M Luisa
4 - B2.118:30DL-2118:30 - 20:45Dilluns i dimecresRomañach, Miriam
4 - B2.118:30DL-2418:30 - 20:45Dilluns i dimecresGodoy, Núria
4 - B2.118:30DT-0318:30 - 20:45Dimarts i dijousPérez, M Luisa
4 - B2.118:30DT-3118:30 - 20:45Dimarts i dijousLafuente, M. Carmen
5 - B2.209:00DL-4109:00 - 11:15Dilluns i dimecresJiménez, José Antonio
5 - B2.209:30DT-3409:30 - 11:45Dimarts i dijousCifuentes, Herminia
5 - B2.209:30DT-3809:30 - 11:45Dimarts i dijousOttewell, Jeremy
5 - B2.211:15DL-4111:15 - 13:30Dilluns i dimecresJiménez, José Antonio
5 - B2.211:45DT-3811:45 - 14:00Dimarts i dijousOttewell, Jeremy
5 - B2.216:00DT-3416:00 - 18:15Dimarts i dijousValls, Alícia
5 - B2.216:15DL-3416:15 - 18:30Dilluns i dimecresCifuentes, Herminia
5 - B2.216:15DT-2416:15 - 18:30Dimarts i dijousGodoy, Núria
5 - B2.218:30DL-0118:30 - 20:45Dilluns i dimecresAragonès, Virgínia
5 - B2.218:30DL-3418:30 - 20:45Dilluns i dimecresCifuentes, Herminia
5 - B2.218:30DT-0218:30 - 20:45Dimarts i dijousCabré, Josep Maria
5 - B2.218:30DT-2418:30 - 20:45Dimarts i dijousGodoy, Núria
C109:30DL-0109:30 - 11:45Dilluns i dimecresSàbat, Montserrat
C109:30DT-2309:30 - 11:45Dimarts i dijousRibera, Núria
C111:45DT-2311:45 - 14:00Dimarts i dijousRibera, Núria
C116:00DL-2216:00 - 18:15Dilluns i dimecresCano, Rosa Maria
C116:00DT-2316:00 - 18:15Dimarts i dijousRaventós, M. Dolores
C116:15DL-3816:15 - 18:30Dilluns i dimecresOttewell, Jeremy
C118:30DL-3818:30 - 20:45Dilluns i dimecresOttewell, Jeremy
C118:30DT-2318:30 - 20:45Dimarts i dijousRaventós, M. Dolores